جزییات خبر

انتصاب سرپرست پژوهش و فن‌آوری شرکت ملی پخش

(یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۷:۴۱

ایرج کلهری به عنوان مشاور مدیرعامل و سرپرست پژوهش و فن‌آوری شرکت ملی پخش منصوب شد

با ابلاغ حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، ایرج کلهری به سمت مشاور مدیرعامل و سرپرست پژوهش و فن‌آوری شرکت ملی پخش منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در این حکم آمده است: با استعانت از حضرت حق و با تدبیر در امور محوله و استفاده از تجربیات و اندوخته‌های به دست آمده و همچنین توجه ویژه به بهره‌مندی از نیروهای فرهیخته و کارآمد، ایجاد زیرساخت‌های فن‌آوری مورد نیاز، گسترش همکاری علمی، فنی و کاربردی مشترک با دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی و تعریف پروژه‌های هدفمند در تحقق اهداف و استراتژی شرکت موفق و موید باشید.

کرامت ویس کرمی در این حکم ضمن قدردانی از خدمات ارزنده پگاه لطف‌ا‌لهی در زمان تصدی این سمت، خواستار تهیه و تدوین سیاست‌ها، خط مشی‌ها و رئوس طرح‌ها برای فعالیت‌های پژوهشی هدفمند و کاربردی، همفکری و همکاری اثربخش در ارتباط با تقویت و بنیه علمی، فنی و کاربردی کمیته ساخت داخل در جهت بومی سازی تجهیزات شد.

وی همچنین ایجاد ارتباط هدفمند و سازنده و متقابل با دانشگاه و صنعت به منظور استفاده بهینه از امکانات و توسعه فضای تفاهم متقابل بین پژوهشگران و تصمیم گیران شرکت را در این حکم مورد تاکید قرار داده است.انتصاب

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (مرکزی ایرانشهر)
تهران- خیابان ایرانشهر- خیابان برادران شاداب- ساختمان شماره 1

صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 9-88320880-021
شماره نمابر: 88321060-021
مرکز پاسخگویی : 09627